Автоматизація бізнесу 1С. Просто Ефективно Надійний.

1C: Enterprise - це сукупність програм, призначених для автоматизації обліку та управління всіма секторами економіки. Використання стандартних і галузевих рішень на основі 1С: підприємство дозволяє підприємствам працювати більш ефективно в умовах високої конкуренції. Cascade Group Ukraine впроваджує системи управління бізнесом на базі 1С: Підприємство по всій Україні.

Попередня консультація абсолютно безкоштовна!

Реалізація проекту 1С: Підприємство

Для великих холдингів - ключовим фактором успіху є автоматизація бізнес-процесів. Прийняття управлінських рішень неможливе без наявної інформації про стан компанії, впровадження системи управління дозволить приймати обгрунтовані рішення, спрямовані на процвітання бізнесу!

Курси 1С

1C Enterprise - сучасна система управління, яка вимагає певних навичок роботи. Для навчання користувача Cascade Group Ukraine - надає послуги з навчання для роботи з програмами. Сертифікований навчальний центр - допоможе в розробці програми лінії 1С: Підприємство. Ми також навчимо програмістів, бухгалтерів, менеджерів та тих професіоналів, які хочуть бути в курсі останніх даних.

Оренда 1С: Підприємство

Хмарні технології для сучасного бізнесу. Вам більше не потрібно купувати коробки з 1С, встановити їх, підтримувати їх, оновлювати їх. Достатньо лише формалізувати договір оренди 1c підприємства - і почати працювати. Все, що вам потрібно - це підключення до Інтернету! Не потрібно турбуватися про оновлення, технічне обслуговування, архівування даних та вдосконалення. Все це буде зроблено для вас фахівцями Cascade Group Ukraine.

Програміст 1С

1C: Підприємство є гнучкою системою обліку та управління, яка може бути адаптована до конкретних потреб бізнесу. Cascade Group Ukraine - має фахівців для будь-яких конкретних бізнес-завдань. Програміст 1c - зробить які-небудь поліпшення для успішного ведення бізнесу.

ЧТО ВИ ЗНАЙТЕ

Сучасна система управління підприємством. Доступ до найновішої інформації про стан справ на підприємстві - на екрані вашого комп'ютера. Підтримка наших сертифікованих фахівців. Консультації з питань, що виникають у процесі роботи з системою автоматизації. Фахівці Cascade Group Ukraine допоможуть вам автоматизувати основні бізнес-процеси, щоб оптимізувати витрати та процвітання вашої компанії.

Найкращі рішення. УСПІШНІ КЛІЄНТИ

Що говорять наші клієнти:

1C : Підприємство для холдингової компанії. У нашій компанії основні бізнес-процеси автоматизовані за допомогою 1С: Управління виробничим підприємством. Фахівці компанії "Cascade Group Ukraine" - допомогли нам автоматизувати облік усіх напрямків роботи. Ми зменшили витрати, збільшивши швидкість обробки фінансової інформації. Фінансові показники нашої роботи тепер лише кілька клацань мишею. Робота холдингу повністю автоматизована.
Валентин Семеренко, Smart Groups
Валентин Семеренко
Автоматизація торгівлі Завдяки автоматизації бізнес-процесів нашого інтернет-магазину - це дозволило збільшити швидкість обробки замовлень. Висока швидкість обробки замовлень для клієнтів є наріжним каменем нашої роботи. На це залежить наша прибуток та задоволеність клієнтів. За допомогою компанії Cascade Group Ukraine та систем 1C компанія зуміла збільшити швидкість нашого магазину, і тому ми можемо обслуговувати більше клієнтів і отримувати більше прибутку!
Maria Ivanova, Власник інтернет-магазину
Maria Ivanova

НАШІ КЛІЄНТИ

ПОКРИТТЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШОГО БІЗНЕСУ ПРАВО ЗАРАЗ!

Дзвонити по телефону: 0 (44) 425-29-69; 0 (67) 404-17-98 або заповніть форму - вони вас зателефонують!